: info@gamp.sk
: +421 948 507 186
Gamp Logo

Porovnanie cien havarijného poistenia

Porovnajte si ceny havarijného poistenia

 • Porovnanie všetkých poisťovní na trhu
 • Maximálne zľavy pri všetkých produktoch
 • Výpočet ponúk poistenia do minúty

Pár krokov k uzatvoreniu zmluvy

U nás viete uzatvoriť zmluvu online iba prostredníctvom niekoľkých jednoduchých krokov. Zmluvu nie je potrebné podpísať, vzniká na základe zaplatenia poistného.

 • Vstupný formulár pre výpočet

  Zadáte vstupné parametre o vozidle, držiteľovi, vašich škodách a niekoľko doplňujúcich otázok k naceneniu poistenia. Každý vyplnený parameter ovplyvňuje poistné niektorej z poisťovní.
 • Porovnanie ponúk poisťovní

  Na základe vstupných údajov získate porovnanie všetkých poisťovní na trhu. Poisťovne sú usporiadané podľa poistného, ale výber môžete uskutočniť aj na základe iných parametrov.
 • Zadanie ďalších údajov a potvrdenie

  Po výbere poisťovne vypĺňate ďalšie údaje potrebné k uzatvoreniu zmluvy. Po kontrole údajov a zmluvy ju potvrdíte. Následne vám príde na mail celá dokumentácia aj s údajmi k zaplateniu.

Rýchle menu

Zrušiť havarijné poistenie

Vygenerujte si výpoveď havarijného poistenia do pár sekúnd. Bez hľadania adresy poisťovne a bez hľadania správnej právnej formulácie.

Chcem zrušiť havarijné poistenie
Havarijné poistenie - Allianz Havarijné poistenie - ČSOB Poisťovňa Havarijné poistenie - Generali Havarijné poistenie - KOMUNÁLNA poisťovňa Havarijné poistenie - KOOPERATIVA poisťovňa Havarijné poistenie - Union poisťovňa Havarijné poistenie - UNIQA pojišťovna Havarijné poistenie - Wüstenrot poisťovňa

O havarijnom poistení

Havarijné poistenie

Havarijné poistenie v mnohých prípadoch nazývané Kasko (zo španielskeho Casco, čo v preklade znamená trup lode alebo lietadla) je majetkové poistenie motorového vozidla, uzatvárané na báze dobrovoľnosti. Jeho podstatou je náhrada škody v dôsledku rôznych náhodných udalostí (napr. havária, živel, krádež, vandalizmus,...), ktoré sú špecifikované v poistnej zmluve, pričom ich následkom vznikla majetková ujma vlastníkovi vozidla.

Riziká kryté havarijným poistením - rozsah krytia havarijného poistenia

Havarijné poistenie štandardne zabezpečuje náhradu škody, ktorá vznikla z nasledujúcich základných rizík: havária - poškodenie alebo zničenie vozidla (alebo jeho časti) náhodnou udalosťou vzniknutou nečakane mechanickým nárazom alebo stretom s iným motorovým vozidlom alebo predmetom, živel - škody na vozidle spôsobené živelnou pohromou alebo pôsobením nasledujúcich rizík (záplava, povodeň, krupobitie, pád stromu alebo predmetov na vozidlo, víchrica, zosuv pôdy, zemetrasenie, priamy úder blesku, výbuch, požiar,...), krádež - odcudzenie vozidla, jeho častí alebo doplnkovej výbavy vozidla (hliníkových diskov – tzv. elektrónov, autorádia, xenónových svetlometov, kolies, náhradnej pneumatiky a pod.), vandalizmus - úmyselné konanie tretej osoby, krádež vlámaním alebo lúpežným prepadnutím, asistenčné služby.

Čítať viac

Rýchla voľba produktov

security-information
Základné informácie o bezpečnosti
payment-options
Možnosti platby u nás