AKO UZATVORIŤ ZMLUVU TERMÍNOVANÉHO VKLADU

Uzatvorenie zmluvy termínovaného vkladu na GAMP.SK sa skladá z maximálne 4 krokov v závislosti od výberu konkrétneho produktu.

 

1. Vstupné údaje

V prvej fáze vypíšete údaje, ktoré sú potrebné na porovnanie úrokových sadzieb jednotlivých termínovaných vkladov. Ide o dve rozhodujúce kritéria, ktoré rozhodujú o výške úrokovej sadzby: objem vkladu a doba viazanosti. Po zadaní týchto dvoch údajov kliknite na tlačidlo „Ďalej>>”.

 

2. Výber termínovaného vkladu

Na základe úrokových sadzieb, detailov produktu a názorov na daný produkt si vyberiete termínovaný vklad, ktorý vám najviac vyhovuje. V prípade, že je pri danom termínovanom vklade odkaz na stránku banky, v novom okne sa otvorí zoznam bankových pobočiek, v ktorých si daný termínovaný vklad môžete uzatvoriť.

 

Ak je pri termínovanom vklade tlačidlo „Ďalej>>“, znamená to, že je daný produkt možné uzatvoriť buď online (napr. produkty mBank), alebo vás budeme kontaktovať vo vami stanovenom čase a zmluvu uzavrieme fyzicky.

 

V prípade, že chcete zmeniť zvolený objem vkladu alebo dobu viazanosti vkladu, je možné tak urobiť aj v druhej fáze. Po zmene kliknite na tlačidlo “Zmeniť”, ktoré aktualizuje poradie podľa nových hodnôt.

 

3. Formulár - kontaktné údaje

V tejto fáze je potrebné vyplniť údaje, na základe ktorých vás kontaktujeme a uzatvoríme vybraný termínovaný vklad. Povinnými údajmi sú e-mail a telefonický kontakt, avšak odporúčame vám aj zaznačiť čas, kedy chcete byť kontaktovaný, aby ste neboli kontaktovaný v nevhodnom čase. Náš pracovník s Vami dohodne ďalšie detaily.

 

4. Potvrdenie žiadosti o termínovaný vklad

Posledný krok, v ktorom je vaša požiadavka zosumarizovaná a odoslaná na  spracovanie.


Terminované vklady - BKS Bank AGTerminované vklady - ČSOBTerminované vklady - Fio bankaTerminované vklady - J&T BankaTerminované vklady - mBankTerminované vklady - OberbankTerminované vklady - OTP BankaTerminované vklady - Poštová banka

Terminované vklady - Prima BankaTerminované vklady - PrivatbankaTerminované vklady - Sberbank SlovenskoTerminované vklady - Slovenská sporiteľňaTerminované vklady - Tatra BankaTerminované vklady - Raiffeisen bankaTerminované vklady - UniCredit BankTerminované vklady - VÚB Banka© 2010-2017 Umbrella Group s.r.o., Všetky práva vyhradené.