Vaše konto vám umožní:

 

Online prístup k vašim zmluvám a zmluvnej dokumentácii

Získate online prístup k vašim zmluvám a zmluvnej dokumentácii uzatvoreným prostredníctvom portálu GAMP.SK. Takto budete mať prístup k dôležitým dokumentom kedykoľvek a kdekoľvek ONLINE po prihlásení sa do vášho konta, a tým bude zabezpečené, že ju už nikdy nestratíte a nemusíte hľadať.
 

Zdieľať skúsenosti a názory o produktoch

Máte pozitívnu alebo negatívnu skúsenosť s konkrétnym produktom alebo spoločnosťou? Zdieľaním názorov a skúseností môžeme spoločnými silami predísť nečakaným prekvapeniam pri poskytovaných službách jednotlivých spoločností a prispieť ku skvalitneniu orientácie na trhu s finančnými produktmi.

 

Podieľať sa na rozšírení našich služieb pre vás a byť informovaný, čo pripravujeme

Máte nápad, ako vylepšiť našu stránku? Chýbajú vám nejaké informácie, produkty alebo služby? Napíšte nám vašu spätnú väzbu a v prípade zapracovania vašej pripomienky vás patrične odmeníme. Navyše máte možnosť byť informovaný, aké novinky pripravujeme.

 

Ešte jednoduchšie a pohodlnejšie uzatvárať zmluvy

Po vyplnení vašich údajov v našom systéme sa vám budú jednoduchšie uzatvárať zmluvy pokiaľ budete prihlásený, nakoľko vaše údaje budú z veľkej časti vo formulároch predvyplnené.

 

Byť automaticky upozorňovaný

Chcete vedieť, kedy je vhodné začať sa zaujímať o prípadnú zmenu vášho produktu? Nemusíte na to myslieť, lebo náš systém vás automaticky v predstihu upozorní na možnosť prípadnej zmeny. A navyše máte si možnosť nastaviť, v akom predstihu vás upozorníme.


   PZP - Allianz    PZP - AXA pojišťovna    PZP - ČSOB Poisťovňa    PZP - Groupama poisťovňa    PZP - KOMUNÁLNA poisťovňa    PZP - KOOPERATIVA poisťovňa    PZP - Union poisťovňa    PZP - UNIQA poisťovňa    PZP - Wüstenrot poisťovňa© 2010-2017 Umbrella Group s.r.o., Všetky práva vyhradené.